Instagram beğeniyi geri çektikten sonra karşı tarafa bildirim gider mi?

kullanici868739 (1) 7 yıl önce sordu

Arkadasım olmayan birinin fotosunu begendim ardlndan hemen geri cekdim engelledim o kisiyi begeni bildirimim karsı tarafa gitmismidir

Toplam 3 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Eğer o kişi sizin beğendiniz zaman telefonunu elindeyse, bildirim geldiği anda görecektir.Ancak telefonun başında değil ve siz beğeninizi çektikten sonra telefonunuzu açarsa muhtemelen görmeyecektir.

band (2) 7 yıl önce cevapladı

Beğeniyi geri çekince bildirimlerden siliniyor fakat bildirimlere sürekli bakıyorsa ve sürekli bildirimleri yeniliyorsa görme ihtimali var

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Beğeniyi geri çektiğinizde karlı tarafta bildirim geri çekene kadar görünür, Bu aralıkta yazi siz beğenip-geri çetkğiniz zaman aralığında kullanıcı bildirimi görebilir.  Onun dışında Instagram logosu üzerinde bildirim adedi sayısal olarak görünür fakat kullanıcı instagrama girdiğinde herhangi bir bildirim göremez.