Instagram bildirimleri gelmiyor

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Instagramda mesaj bildirimleri gelmiyor. instagrama girince mesaj geldiğini görebiliyorum sorun ne olabilir? Yine mesela fotoğraflarım önceden beğenilince telefona bildirim geliyordu şimdi ancak profilden görebiliyorum

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Instagram bildirimlerini kapatmış olabilirsin. Farkında bile olmayabilirsin.

Telefonunda ayarlara gir. Uygulamalar ve bildirimleri bul. Instagram'ı bul. Instagram'a dokun.  Bildirimler 'e dokun. Bildirimleri göster seçeneğinin açık olup olmadığını kontrol et. Ayrıca Instagram Direct, Instagram Direct İstekleri gibi pek çok bildirim ayarını burada bulabilirsin.