Instagram bilgisayardan fotoğraf, video paylaşmak

toprak34 (2026) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Bilgisayardan instagram'a fotoğraf atmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Instagramda bilgisayardan fotoğraf paylaşmak için şunu yapabilirsin.

  1. Chrome tarayıcısını aç.
  2. Chrome açıkken F12 tuşuna bas. Geliştirici Araçları açılacaktır.
  3. Geliştirici Araçlarında aşağıdaki simgeye tıkla:
  4. Bu tarayıcını mobil modda çalıştırmaya başlayacaktır.
  5. Sonra adres satırına intagram yaz ve Instagrama giriş yap.
  6. Artık normal instagram gibi karşında fotoğraf paylaşabileceğin bir ekran olacak
  7. + simgesine tıklayarak fotoğrafını bilgisayardan seçebilirsin.

Instagramda bilgisayardan fotoğraf yüklemek için bu yöntemi deneyebilirsin.

murat 5 yıl önce

guzel yöntem değil mi @toprak34 ?

toprak34 5 yıl önce

@murat Evet :) Hem istediğin telefonu falan seçebiliyorsun yukardan.