İNSTAGRAM BİYOGRAFİ YAZISI ORTALAMAA

mustafaemrr (2) 9 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar çok arastırdım bir sonuc elde edemedim instagram profil yazılarımızı nasıl ortalarız baya yöntem denedim olmuyor bosluk falan bırakıncada olmuyor bir bilginiz var mıdır?

Toplam 2 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

Boşluk yerine geçecek ve instagram'da gözükmeyecek karakterler kullanman lazım. Bunun için yaygın olarak kullanılan karakter aşağıdadır. İstediğin kadar kopyalayıp biyografini istediğin şekilde düzenleyebilirsin.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Kopyalama işlemi buradan düzgün bir şekilde yapılamıyorsa aşağıdaki linkteki örneği kullanabilirsin.

http://freetexthost.com/czfwcruz5y

kullanici581759 (1) 8 yıl önce cevapladı

iyi gunler ben karakter goremedim sayfa da ?

cemkara 8 yıl önce

Yukarıdaki linkte: ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀example,⠀⠀⠀⠀⠀⠀ şeklinde yazan alandan bahsetmiş arkadaş