Instagram bot takipçileri nasıl durdurabilirim?

ynvynv (1) 2 yıl önce sordu

Instagram hesabıma bot takipçi geliyor. Şifremi ve adımı değiştirdim fakat ne yapsam durduramıyorum. Her gün en az 500 kişi geliyor. Nasıl bir yol izlemeliyim? Hesabımı kapatmak istemiyorum.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Senin hesabın başka hesapları mı takip ediyor? Yoksa sana 500 takipçi mi geliyor?

EK:

Maalesef bu durumu engellemeyezsin. Sadece bot profiline gidip o hesabı raporlayabilirsin. İnstagramın bunu engelleme gibi bir özelliği yok. Hesabını gizliye alırsan en azından takip istedği şeklinde gelir.

ynvynv (1) 2 yıl önce cevapladı

Bana takipçi geliyor