Instagram Bu e-posta adresi veya kullanıcı adı bir kullanıcı hesabıyla ilişkili değil

sedapekmez (624) 10 yıl önce sordu

Instagram'da şifre yenile yaptığımda

"Bu e-posta adresi veya kullanıcı adı bir kullanıcı hesabıyla ilişkili değil. Kaydolduğundan emin misin?" uyarısı veriyor."

şeklinde hata alıyorum. Instagram neden mail adresimi tanımıyor?

Toplam 2 cevap

sedapekmez (624) 10 yıl önce cevapladı

instagram Şifreni Yenile yaptığınızda "Bu e-posta adresi veya kullanıcı adı bir kullanıcı hesabıyla ilişkili değil. Kaydolduğundan emin misin?" uyarısı veriyor.

Instagram Şifre yenileme sistemi e-posta adresinizi tanımıyorsa, farklı bir e-postayla kaydolmuş veya kaydolurken e-posta adresinizi yanlış yazmış olabilirsiniz.

Instagram Şifre Yenileme için şunları deneyin:

  • Kaydolurken kullanmış olabileceğiniz başka e-posta adresleri için arama yapın

  • Şifrenizi Facebook doğrulamasıyla yenileyin

Ne yazık ki, kayıt olurken kullandığınız e-posta adresine erişemiyorsanız ve Instagram hesabınızı Facebook'a bağlamadıysanız, hesabı geri alamazsınız.

betriver (1) 7 yıl önce cevapladı

slmlar. ben yeni insta hesab actim 2 gunden sonra e posta hesabi onaylamadan çıkış yaptiriildim. sifreyi yenile basınca hesabimi bulamuo( lutfen yardim ne yapmalıyım