Instagram bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol hatası

musoo (1) 4 yıl önce sordu

ALLAH rızası için bana yardım edin instagram şifremi biliyorum numaramı da biliyorum giriş yaptığım zaman bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol diyor . ve bunddan sonrasını yapamıyorum yardım lütfen

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Bu olayı son zamanlarda çok sık görür oldum. Elimde bir ekran görüntüsü bile yok, olayı tam olarak anlamamız lazım. Ekran görüntüsü atarsan inceleyelim.