Instagram çalıntı hesap

kullanici853772 (1) 4 yıl önce sordu

Arkadaşımın isteği üzerine yazıyorum hesabı çalındı telefon değişilmiş hesaptaki şifrsside değişmiş mailden tıklıyorum ben yapmadım telefon değiştirme işlemini butonuna değişen numaraya onaylama kodu yolluyor ama hesap çalınmış telefon onun // mailide kaldırmış ne yapılabilir

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Uzmanim.net Youtube kanalında neler yapabilirsin neler yapamazsın detaylı anlatılmış. Çalışan instagram hesabı nasıl geri alınır daha detaylı bir video / yazı bulabileceğini düşünmüyorum:

https://www.youtube.com/watch?v=iKF3aR7wPTI

krsn (233) 4 yıl önce cevapladı

İnstagramı açtıgınız ilk e posta adresiyle kurtarma şansınız var e postanıza sıfırlama talebi gönderiyor..