İnstagram checkpoint hatası veriyor, sms ve e-posta yoluyla kodu girerken hata

xserdarsmnc (1) 7 yıl önce sordu

Geçiş kodunu göndermede sorun yaşıyoruz diyor ne yapmalıyım ?

İnstagram checkpoint hatası veriyor , bundan dolayı hesabımı onaylamak için sms ve e-post yoluyla kod alıyorum ve giriyorum

Toplam 1 cevap

maximist (1) 7 yıl önce cevapladı

Bu hatayı genelde apilerde vs bağlantı kurarken alırsınız. Hata almanızın sebebi, Instagramın hesabınızın illegal 3.parti kullanımından ya da 3.parti bot kullanımından şüphe etmesidir. Programdan izin verdigin uygulamaları kaldırmayı dene:

https://instagram.com/accounts/manage_access