Instagram'da aniden anasayfaya atıyor

alprngldn (1) 4 yıl önce sordu

Arkadaslar merhaba benim sorunum instagram hesabimda bazi yerlere girince kendini ana sayfaya atiyo mesela etiketlere girdigim zaman kendi kendine geri atiyo Yardim ederseniz sevinirim iyi gunler

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Bu tür sorunlar instagram yazılımındaki hatalardan kaynaklanıyor. Instagram her cihazda, telefon markasında düzgün çalışmayabiliyor.  Özellikle güncellemelerden sonra bu tür hatalar artıyor. Önerim ya eski bir instagram sürümünü yükle. Ya da biraz daha bekle bie güncelleme gelsin.

Instagram kendi kendini genelde otomaik güncelliyor. Bu durumda da sorunlar çıkabiliyor.

alprngldn (1) 4 yıl önce cevapladı

Hocam 2 hesap var kisisel hesabimda sorun yok sadece sayfada oluyo acaba sayfada mi sıkıntı var?