Instagram'da arşiv nerede?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Instagram'da paylaştığım gönderilerde arşivle butonu var buna tıkladım fakat o gönderiler nereye gitti? Instagram'ın arşiv bölümü nerede bulamadım. Instagram'da arşive nasıl, nereden girilir?

Instagram arşivlenen fotolar ve videolar nerede, nereye kaydoluyor?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Instagram'da arşiv bölümü nerede?

Instagram'da arşivlenen videolar, fotoğraflar ve hikayeler Arşiv bölümünde yer alır. Arşiv bölümüne erişmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Instagram'ı açın.
  2. Profil  simgesine dokunun.
  3. Sonra uygulamanın üst kısmındaki saat simgesine dokunun.
  4. Instagram'da arşivlenen fotoğraflar ve videolarınıza ek olarak arşivlenen hikayeler bu bölümde yer alır.