Instagram'da arşivlenen fotoğraf nasıl geri getirilir?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Instagram'da paylaştığım bir fotoğrafı arşivleyince profilimden gitti şimdi arşivlenen fotoğrafı geri getirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Bu konuda yardıma ihtiyacım var instagram arşivlenen fotoların nereye kaydolduğunu buldum ama geri getirmek istiyorum yapamıyorum yardımcı olur musunuz?

Instagram'da arşivlenen fotoğrafları nasıl geri getirebilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Instagram'da arşivlenen fotoğrafı geri getirme nasıl yapılır?

Instagram'da paylaştığınız bir fotoğrafı "Arşivle" butonuna tıklayarak arşive eklediğiniz zaman, o fotoğraf profilinizden kaybolur ve arşiv bölümüne gider. Eğer arşivlenen fotoğrafı geri getirmek isterseniz arşive gidip ilgili fotoğrafı profilde göster seçeneğine tıklamalısınız. Detaylı bir şekilde instagram arşivlenen fotoları geri getirmek için aşağıdaki adımları takip edin.

Instagram arşivlenen fotoğrafları geri getirme (geri yükleme):

  1. Instagram'ı açın.
  2. Profil  simgesine dokunun.
  3. Sonra üst kısımdaki saat simgesine dokunarak instagram arşiv bölümüne girin.
  4. Üst taraftaki seçeneklerde Gönderi Arşivi seçeneği seçilmelidir, eğer öyle değilse gönderi arşivini seçin.

  5. Arşivlenen fotoğraflar arasından geri getirmek istediğinizi seçin.
  6. Ardından fotoğrafın köşesindeki seçenekler  simgesine dokunun.
  7. Sonra "Profilde Göster" seçeneğine tıklayın.

  8. Böylece arşivlediğiniz o fotoğraf artık tekrar profilinizde görünecektir.

Instagram'da arşivlenen fotoğrafı geri getirme işlemi bu kadar. Başka bir şey yapmanıza gerek yok.