Instagram'da başkasının sildiği mesajları geri getirebilir miyiz?

haso06 (1) 4 yıl önce sordu

başkasının yazdıgın instagram msjlarını geri getirmek istiyorum

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

uzmanim.net youtube kanalında anlatılanları yaptıysan ve mesajlar geri gelmediyse başka yapabileceğin bir yöntem yok. Başkasının yazdığı mesajlardan kastın sanırım başkasının sana yollayıp sonra sildiği mesajları kast ediyorsun. @farurhenho  kardeşimiz burada güzelce anlattı: instagramda silinen mesajları geri getirme

Şuan tek ve geçerli yöntem bu. Bu olmazsa başka bir yolu yok.