Instagram'da beğeni iptal edilince yine de karşı tarafa bildirim gider mi?

kullanici262772 (1) 8 yıl önce sordu

Instagram'da beğeni yaptım.  Birkaç saniye sonra iptal ettim. Yaptığım beğeni bildirimi karşı tarafa gitmiş midir?

Toplam 2 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Instagramda bir fotoğrafı beğenip daha sonra geri aldığınızda karşı tarafa gönderilen bildirim de silinir.

Beğenmeyi kaldırdıktan hemen sonra  fotoğraf sahibine giden bildirim hareketlerden silinir.

Fakat fotoğrafın sahibi o an bildirimlere bakıyorsa anlık da olsa bildirimi görür.

kullanici262772 (1) 8 yıl önce cevapladı

Teşekkürler,internette yorumlarda kesin gider deniyordu, rahatladım,kesin bilgi değilmi cevabınız

murat 8 yıl önce

Kesin bilgi. Instagramın kendi açıklaması.