Instagram'da birbirimizi ikimizde engelledik. Geri nasıl kaldırırız?

saliheryigit (1) 5 yıl önce sordu

Instagram'da bir arkadaşım benim tarafımdan engellendi gözüküyor ama engeli kaldıramıyorum. Engellenen kullanıcılar bölümüne tıkladığımda boş beyaz bir sayfa çıkıyor. Instagram engellemeyi kaldıramıyorum, nasıl çözerim?

Instagram'da iki kişi birbirini engellerse engel nasıl kaldırılır?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Engellenme durumu olmadığına emin misiniz? Aksi halde neden böyle bir durumla karşılaşılsın ki?

saliheryigit 5 yıl önce

yok iki taraftan da baktık engel yok. bizde anlamadık sorun nedir

saliheryigit 5 yıl önce

yeniliyorum* bende engelliymiş ama yinede kaldıramıyorum engeli

omercik 5 yıl önce

bunun için şöyle bir yöntem var. bir arkadaşına söyle ortak bir arkadaşına.. herkese açık olan bir hesaptaki fotoğrafın altına hem senin hem de onun kullanıcı adını etiketlesin. sonra sen ordan bildirim alacaksın zaten, o şekilde arkadaşının ismine tıklayarak profiline gitmeye çalış ve engellemeyi kaldırmayı dene bakalım. @saliheryigit

saliheryigit 5 yıl önce

evet biraz araştırma sonucunda bende bu çözüm yolunu buldum. yardımınız için teşekkürler

omercik 5 yıl önce

Rica ederim. Sorun çözüldü mü peki? @saliheryigit