Instagram'da bizi engelleyen birini nasıl engelleriz?

nehir68 (86) 5 yıl önce sordu

İnstagramda bizi engelleyen birini nasıl engelleriz

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

İşe yarar mı bilemem ama şunu deneyebilirsin. Bir yere, yorumlara seni engelleyen kişinin kullanıcı adını yaz önce (@nehir68 gibi)

Sonra o kullanıcı adına tıkla, o kişinin profili çıkmaz ama beyaz bir sayfa çıkar. Sonra oradan sağ üstteki seçenekler simgesine tıklarsın, bi ihtiamal "engelle" seçeneği gözükebilir.

Instagram'da iki kişi birbirini engellediği zaman bu yöntemle sorunu çözüyoruz. Mantık aynı.

nehir68 5 yıl önce

Yok çikmiyor sağ üstte hiç bişey

nehir68 5 yıl önce

Başka bi yolu yok mu @farurhenho

nehir68 5 yıl önce

Eskiden bu dediğiniz yöntem işe yarıyordu ama şimdi olmuyor

omercik 5 yıl önce

Düzeltmişler o zaman başka bir yolu yok

nehir68 5 yıl önce

😨😨 @farurhenho