instagram'da 'bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol' sorununu nasıl çözebilirim?

lopresor (1) 3 yıl önce sordu

mail hesabımı birkaç gün önce onayladıktan sonra  "bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol" bu bildirimi aldım ve hesabıma erişemedim. birçok yöntem denedim ama olmadı nasıl çözebilirim?

Toplam 2 cevap

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

telefon numarası kayıtlı mı ?

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Telefon numaran kayıtlıyse ve aktifse hesabını onaylayabilirsin ama telefon numaran kayıtlı değilse artık kullanmıyorsan ve hesabın bot işlemlerine karıştıysa hesabını onaylayamaz ve geri alamazsın.

Bu uyarıyı aldıysan muhtemelen telefonuna bir uygulama yükledin ve o uygulama senin hesabına erişti demektir.