Instagram'da engelleyince mesajlar silindi nasıl geri getirebilirim?

nehir68 (86) 4 yıl önce sordu

İnstagramda bir kisiyle dm konusmamiz birince beni engelledi sonra ben de onu engelledim. Engeli kaldırdım bir sure sonra ama bu sefer mesajlar yok oldu.  Nasl geri getirebilirim??

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Ona tekrardan herhangi bir mesaj göndermen gerekiyor, mesajlar anca bu şekilde DM'ye tekrar gelir.

nehir68 4 yıl önce

Anladım. Ama ben o mesajları silmedim ki neden kayboldular. daha önce de birbirimizi engellemiştik ama ben engeli kaldırınca tabi karsi taraf da kaldırınca mesajlar geliyodu. hatta engelliyken bile kullanıcı adını yazıp bir gönderiye etiketleyince profilinin sağ tarafındaki üç noktalı yere tıklayınca mesajlar geliyordu.

omercik 4 yıl önce

Bilemiyorum, eskiden öyle olabilirdi. Ama şimdi benim bildiğim kadarıyla böyle. @nehir68