Instagram'da etiketlerde fotoğraflarım gözükmüyor

kullanici822449 (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba arkadaslar instagrama attigim hasthagler gozukmuyo yani attigim hastaga basinca fotografim gozukmuyo yardimci olur musunuz?

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bu etiket ile alakalı binlerce fotoğraf olabilir. Her attığın fotoğraf gözükmüyor maalesef.

kullanici822449 (1) 5 yıl önce cevapladı

Hicbiri gozukmuyo

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Instagram hashtag ile ilgili zaman zaman bu tür sorunlar burada paylaşılıyor. Fakat bunun bir çözümü yok. Daha doğrusu aslında bu sana özgü bir sorun değil. Instagram etiket ile listelemede çeşitli algoritmalar kullanıyor. Bunları da sık sık değiştiriyor. Fotoğrafa etiket eklediğinde illa o etiketleri listelendiğinde herkes görecek diye bir durum yok. Sen de görünmüyordur ama inan başka birileri görüyordur.