Instagram'da fotoğrafa müzik nasıl eklenir?

demetcr (21) 5 yıl önce sordu

Birinin sayfasında bir gönderiye (fotoğrafa) tıkladım 2-3 kez tıklayınca müzik çalıyor kesiliyor tekrar tıkladıgımda 2 degisik müzik çalıyor. Başka 2 telefondan baktım müzik çalmıyor bu durum tek bende mevcut. Anlamadım sebebini, sizce neyden kaynaklı?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Fotoğrafa müzik eklemeyezsin. Fotoğrafla program ile videoya ekleniyor. Sonra müzik ekleniyor. Aslında o bir video. Fotoğraf değil. Tıkladığında sesi açıp kapatıyorsun.

demetcr 5 yıl önce

ama 2 telefondan denedim ses açıkken pcden de olmadı, tek bende oluyor. benim icin onemlı. video simgesi yok zaten. virüs mü vardır bir şeye de girmedimki

demetcr 5 yıl önce

@hakan

hakan 5 yıl önce

@demetcr Hikayeden bahsetmiyorsun değil mi?

demetcr 5 yıl önce

hikaye değil normal fotoğraf gönderi yani

demetcr 5 yıl önce

tekrar baktım ben de çalıyor şarkı başkasında olmuyor defalarca denedim

demetcr 5 yıl önce

@hakan

hakan 5 yıl önce

@demetcr eğer görebileceğmiz bir profilse paylaş bakayım ben de.