Instagram'da gelen mesajlar DM kutusunda görünmüyor

sedabayrak (1) 4 yıl önce sordu

Kaç gündür instagram da dm kutusunu kullanamıyorum mesaj bildirim de çıkıyor ama dm de gözükmüyor

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Bu bazen benim de başıma geliyor. Bazen bakıyorum DM 1 yazıyor. Dokunuyorum yeni mesaj görünmüyor.

yapabilecekleriniz şunlar:

  • Instagram hesabından çıkış yapın ve tekrar giriş yapın.
  • Instagram uygulamasını kaldırmak ve tekrar yüklemek
  • Instagram güncellemesi var mı kontrol edin, varsa yükleyin.
  • Eski sürüm Instagram uygulaması indirin ve yükleyin (https://instagram.tr.uptodown.com/android/versions)

Şuan için bunları deneyebilirsiniz.

sedabayrak (1) 4 yıl önce cevapladı

Denedim hiçbiri olmadı eski sürümü de indiriyorum ama açılmıyor hangisini indirmem gerekiyor ve sorun zamanla düzelir mi yoksa instagramı mı kapamak zorunda kalıcam