Instagram'da gönderi bildirimi açınca bildirim gider mi?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Instagram'da bir kişinin profiline girip gönderi bildirimini açtım yani bir şey paylaştığında bana bildirim gelmesini istiyorum. Bunu yaptığımda o kişiye bildirim gider mi?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Sorunun cevabı hayır. Instagram'da gönderi bildirimi açınca bildirim gitmez.

Kim olursa olsun istediğiniz kişinin gönderi bildirimini açın, Instagram ona "şu kişi senin gönderilerinin bildirimini açtı" diye haber etmez.

Aynı şekilde gönderi bildirimini kapattığınızda da ona Instagram haber vermeyecektir.