Instagram'da gönderiler, yorumlar vs. görülmüyor?

treajen (43) 4 yıl önce sordu

Anasayfada sıkıntı yok ama mesela yorumlara basınca beyaz ekran oluyor geri çıkınca ana ekranda böyle beyaz kalıyor kapatıp açınca düzeliyor. Ama yorumlara ve kendi gönderilerime vs. bakamıyorum nasıl düzeltebilirim?

darkcrak 4 yıl önce

Bu sorun ne zaman başladı?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bu sorun sanırsam genel bir sorun veya instagram'ın hatası ola bilir. Bu sorunu çözmek için İnstagram'ı güncelleye bilirsin. Eğer instagram'ın güncel ise ayarlardan İnstagram'ın Ön belleğini temizlemeyi deneye bilirsin olmadı Veriler'i sile bilirsin.

treajen 4 yıl önce

Verileri silince düzeliyor ama sonra tekrar oluyor :/

darkcrak 4 yıl önce

İnstagram'ı silip tekrar yükler misin @treajen

treajen 4 yıl önce

Whatsapp ne alaka?

darkcrak 4 yıl önce

@treajen pardon instagram diyecektim :) düzelttim dün çok yorgundum