Instagram'da ne kendi profilimde ne de arkadaşlarımın profilinde takip ettiğim kişiler bölümünü göremiyorum ve böyle bir hata alıyorum.

damladba (1) 4 yıl önce sordu

Instagram'da ne kendi profilimde ne de arkadaşlarımın profilinde takip ettiğim kişiler bölümünü göremiyorum ve böyle bir hata alıyorum. Sorun hiçbir şekilde çözülmüyor.Ayrıca hesabımı yeni açtım takip engeli beğeni engeli yedim.Yeni fotoğraf bile yükleyemiyorum.

    Toplam 1 cevap

    oguzhanzbey (7) 4 yıl önce cevapladı

    Hesabını açarken telefon numaranı veya geçerli bir E-posta adresi girmemişsen veya hesabı doğrulamamışsan instagramla böyle bir durumla karşı karşıya kalman olası bir durum.