İnstagram da Official eklemek hangi şartları gerektirir ?

mat7 (341) 1 yıl önce sordu

İnstagram da kullanıcı adına Official eklemek ücretli mi?

Ve Official eklemek için '' ülke yada dünya çapında tanınmak dışında'' tam olarak hangi şartlar gerekli?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Hayır Offical lafını istediğin gibi ekleyebilirsin. Mesela hakanoffical diye kullanıcı adı alabilirsin. Bunun bir ücreti veya prosedürü yok.

Bu offical lafı kullanıcıların uydurduğu bir şey. instagram mavi tik dışında bir ibare sunmuyor.

mat7 1 yıl önce

😂 kullanıcının uydurduğu bir şey olması çok komik geldi . Allah Allah çok şaşırdım . @hakan (14749)

hakan 1 yıl önce

@mat7 evet öyle. Mesela Tarkan kendi kullanıcı adını alamadı, başkası ondan önce aldı diyelim bu sefer o TarkanOffical diye ad alıyor. Bu bir örnek tabi

mat7 1 yıl önce

Bende resmi bir özelliği var gibi düşünüyordum. İlginç gerçekten. @hakan (14799)