Instagram'da reklam nasıl verilir?

sedapekmez (624) 5 yıl önce sordu

Bir instagram sayfası açtım. Burada bazı ürünlerin tanıtımını yapacağım. Instagramda nasıl reklam verebilirim?  Instagram'da sponsourlu reklam nasıl verilir?

Başkalarının sayfalarında benim paylaştıklarım sponsorlu olarak görünsün istiyorum.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Facebook reklam hesabınız varsa oluşturabilirsiniz. Instagram reklamları hakkındaki bilgi almak için Facebook’un ilgili yardım sayfasına bakın.

Ayrıca reklam oluşturmak için Instagram'da Reklam Yayınlama sayfasına gidin. Buradan gerekli adımları uygulayarak reklamınızı oluşturabiliyorsunuz.