Instagram'da ses kaydı gönderme nasıl yapılır?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Instagram'da ses kaydı nasıl gönderilir?

Instagram ses kaydı gönderme özelliği nasıl kullanılır?

Instagram'da birine ses kaydı nasıl gönderirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Instagram'a ses kaydı gönderme özelliği geldi. Artık biriyle DM'den mesajlaşırken doğrudan ona ses kaydı gönderebileceksiniz.

Instagram'da ses kaydı nasıl gönderilir?

1. Adım: Instagram DM bölümünü açın.

2. Adım: Ses kaydı göndermek istediğiniz kişiye tıklayın.

3. Adım: Alt kısımdaki yazı yazma bölümünde bir mikrofon simgesi göreceksiniz.

4. Adım: Ses kaydetmek için bu mikrofon işaretine basılı tutun. Konuşacağınızı konuşun ve göndermek için bırakın.

5. Adım: Sesinizi kaydedip bıraktıktan sonra ses kaydı Instagram'dan gönderilmiş olacak.

En fazla kaç dakika ses kaydı gönderebilirim?

Şu an Instagram'da ses kaydı gönderme sınırı 1 dakika olarak belirlenmiş. Yani en fazla 1 dakikalık ses kaydı gönderebilirsiniz.