Instagram'da şikayet edince bildirim gider mi?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Instagram'da fotoğrafı, videoyu veya bir kişiyi şikayet edince ona bildirim gider mi?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Instagram'da bir gönderiyi ve profili şikayet edince karşıdaki kişiye bildirim gider mi?

Hayır gitmez. Instagram, şikayet eden kullanıcıları tamamen gizli tutar. Yani siz neyi şikayet ederseniz edin, şikayet ettiğiniz kişiye "xxxx kullanıcısı seni şikayet etti" diye bildirim hiçbir şekilde gitmez.

Zaten şikayet ettikten sonra instagram bunu haber veriyor.

Şikayet sonrası çıkan bilgilendirme mesajında da belirtildiği gibi, instagram şikayet eden kullanıcıları tamamen gizli tutuyor.