Instagram'da sürekli istek gelmesinin sebebi nedir?

demetcr (21) 5 yıl önce sordu

2 gündür etkileşimim arttı hesabım gizli olmasına ragmen günde bellis sayıda istek geliyor hepsi erkek ve fake olmayan hesaplar, ortak takipçimiz de yok. Sebebi nedir?

Toplam 1 cevap

edizgokaslan (28) 5 yıl önce cevapladı

bazı programalrda takipçim artsın diye bi seçenek var ona basınca falan otomatik takip isteği gönderir insanalra ki gt yaparak takipçi sayısı artsın sonra 1 2 gün geçince de takipten bırakırlar ya da bir başak örneği ise takip ettiğin sayfalardan gelir bu kişiler amaç yine aynıdır gt yapmanı beklerler ve takipçi sayılarını arttırmaya çalışırlar

demetcr 5 yıl önce

Teşekkür ederim

edizgokaslan 5 yıl önce

@demetcr rica ederim