İNSTAGRAM'DA TAKİP ETTİKLERİMİ veya BENİ TAKİP ETEMEYENLERİ TAKİPTDEN ÇIKARTAMIYORUM.

drcgayrimenkul (1) 1 yıl önce sordu

Değerli dostlar merhabalar;
Ortalama 2 aydır instagram'da takip ettiğim ve beni takip etmeyenleri takipten çıkartmak istediğimde örnek;10 kişiyi manuel olarak takipten çıkartıyorum ortalama 2 saniye sonra geri takip edilmiş olarak gözüküyor.

Defalarca denememe rağmen malesef olmuyor.
Takip eden sayısı : 7.536 takip ettiğim 7.500 üzerine çıkamıyorum altına inemiyorum.

Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşa bilirseniz sevinirim.

Saygılarımla iyi çalışmalar. " nice mutlu senelere " diyelim şimdiden.

Toplam 1 cevap

soninsan (1) 1 yıl önce cevapladı

Eğer Android kullanıyorsanız Google Play Store üzerinden toplu takipten çıkma programı indirin açın ardından giriş yapın ve toplu bir şekilde takipten çıkın gecikme süresi olabilir takipten çıktıktan 10-45 dk sonra gösterebilir bu süre değişebilir.Ardından güvenliğiniz için toplu takipten çıkma uygulamasına giriş yaptıginiz için şifreyi değiştirin ki kimse giremesin