Instagram'da Türkiye profil kısıtlaması sorunu yaşıyorum

yelizzz (1) 2 yıl önce sordu

Instagram'da Türkiye profil kısıtlamam var .10 yıllık ticari sayfam 6 -7 aydır aynı durumda nasıl düzelte bilirim sorun bildirden instagrama yazdım hep olmadı. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

instagram hesap bazında işlem yapıyor ve bazı sorunları düzeltmek için instagramın müdahalesi gerekiyor.  Bazen sistemsel sorulardan dolayı bu tür problemler yaşanabiliyor. Instagram'a durumu bildirmişsiniz. Sizde  herhangi bir kısıtlama olmamasına rağmen Türkiye'den profiller sizin hesabınıza erişemiyorsa bunu düzeltmek için yapabileceğiniz bir işlem yok. Instagram'dan cevap bekleyeceksiniz.

Fakat şunu söylim bu gibi durumlarda instagramın düzenli destek verdiğini ve sorunu çözdüğünü görmedim.