Instagram DM'deki mesajlar telefona nasıl kaydedilir?

nehir68 (86) 4 yıl önce sordu

İnstagramda dm deki mesajları kaydedebilir miyim ya da indirebilir miyim. Facebook messenger daki gibi yani

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Veri indirme yaparak o mesajları telefonuna indirebilirsin. Nasıl yapılacağını bu videoda anlattım: https://www.youtube.com/watch?v=8FBEk372BMs

nehir68 4 yıl önce

Uygulamaları yüklemeden göremezmiyim

nehir68 4 yıl önce

Ayrıca uygulamaları sildim diyelim gider mi mesaj dosyası

omercik 4 yıl önce

Mesaj dosyası silinmez. RAR uygulamasını silebilirsin ama görüntüleyebilmek için ikinci uygulamaya ihtiyaç var @nehir68

nehir68 4 yıl önce

Json uygulaması söyle hata verdi the file has unsupported MIME tpe: application/zip

omercik 4 yıl önce

Çünkü sonu zip olan dosyayı seçmişsin. Sadece onun içinden çıkarttığın messages.json dosyasını seçmen gerekiyor. @nehir68

nehir68 4 yıl önce

Tmm buldum. Önceden sildiğim mesajları da gördüm orda. Ama bu sadece hala konuştuğum bazı mesajları dm de bulunan bir kişinin önceden sildiğim mesajları. Başka arkadaşımla konuşup sildigim mesajlar yok.

nehir68 4 yıl önce

Şimdi onun da instadan mesajlarıni silsem burda gozukur mu

omercik 4 yıl önce

Yani dosyayı indirdiysen, artık o dosyada görünür. Şimdi istediğini silebilirsin. Bulamadığın mesajlar için yapabileceğimiz bir şey maalesef yok. @nehir68

nehir68 4 yıl önce

Evet dosyayı indirdim dm kutusundan silebilirim yani

omercik 4 yıl önce

Aynen silebilirsin @nehir68