İnstagram dm girince atiyor

kullanici646737 (1) 4 yıl önce sordu

Son 1 gündür instagram dm ye girdigimde mesaj in uzerine tiklayinca donuyor de uygulamadan atiyor nedenini bilen varmı?

Toplam 3 cevap

kullanici209524 (1) 4 yıl önce cevapladı

Banada aynısı oluyor telefonunun markası ne? Ve sanırsam bu sorun instagram kaynaklı ya kısa süreli DM erişim engeli yedik ya da sorunun geçmesi için güncelleme bekleyeceğiz.

oguzhanzbey (7) 4 yıl önce cevapladı

Silip tekrar yüklemeyi denedin mi

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bu sorun genel bir sorun yani instagram dan kaynaklanıyor ama çözümü ise çok kolay.

Çözüm: İnstagram'ın en son sürümüne güncelle sorun düzelecektir.