Instagram Dm kutusunda sıkıntı var ve mesajlar gelmiyor görünmüyor

nur56 (1) 4 yıl önce sordu

Önceki yazinizdaki şeyleri denedim ancak bir işe yaramadi , mesajlar gelmiyor sadece netten girince görebiliyorum yazamıyorum uygulamaya giridigimde göremiyorum yazıyorum

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Görünen o ki instagramda hesap tabanlı bir sorun var. Pek çok kişi DM ye ulaşamıyor ya da burada sorun yaşıyor. Sorunun sende olduğunu düşünmüyorum. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar bekleyecekler. Tek yapabilecekleri bu.