Instagram doğrulama kodu istiyor

kullanici217693 (1) 1 yıl önce sordu

Instagramimi açamıyorum doğrulama kodu istiyor fakat e mail hatalı numaram eski hattım olduğu için instami bir türlü açamıyorum. Yüz doğrulama istiyor yine yüzümün fotografini gönderme rağmen hesabımı acamiyorum

Toplam 3 cevap

kulan1 (15) 1 yıl önce cevapladı

Hesapta kendi fotoğrafınız varmı yoksa kabuletmez

kullanici217693 (1) 1 yıl önce cevapladı

Kendi fotografim var ama yinede açılmıyor

murat (12492) 1 yıl önce cevapladı

instagram giriş ekranında yardım al seçeneği ile ilerleyin. Daha sonra hesabıma erişemiyorum seçeneği ile hesabım başka birinin eline geçmiş olabilir seçeneğini seçin.

Hesapta size ait  olduğu net bir şekilde belli olan fotoğraflar varsa hesabınız açılır. Hesap açılma işlemi bir kaç günü bulabilir.