instagram dondurduğum hesabım

kullanici248891 (1) 2 yıl önce sordu

dondurduğum instagram hesabımın şifresini unuttum telefondan mail gönderildi diyor ama hesabın mailini kontrol ettiğimde bişey yok bilgisayardan mail atmaya çalışınca kullanıcı bulunamadı diyor help@instagram.com adresine şikayetimi yazdım ama 3 haftadır cevap verilmedi hesabı tekrardan nasıl açarım bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba,

İnstagram hesabına telefon numaranız kayıtlı, çalışan ise telefona onay kodu gönderebilirsin.