Instagram Duo Mobile kod hata veriyor, ne yapmalıyım?

sadelikseven (1) 2 yıl önce sordu

Merhaba,

Hesabıma 6 aydır erişemiyorum maalesef. Telefonumun sıfırlanmasıyla bir daha hesabıma erişemedim. Duo Mobile kodu hata veriyor, ne yapmalıyım? İyi çalışmalar.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5168) 2 yıl önce cevapladı

DUO uygulamasını cihazınızdan kaldırın ve İnstagram'a tekrardan giriş yapmayı deneyin.

sadelikseven 2 yıl önce

kaldirfim fakat kod istiyo destek istiyorum kaydelirken kullandigim mail adresinden cevap yazmamis istiyor mailimi biliyorun ama erisemiyorum yardim edebilir misiniz

darkcrak 2 yıl önce

@sadelikseven hesabımın şifresini unuttum diyebilirsiniz.

sadelikseven 2 yıl önce

maaleswf hesabimda suan telefon ve epista adresi yok kisissel ilginjyor musunuz gerekirse ucretli isleme bile raziyim instagram dmden konuyu konhsabilir miyiz

sadelikseven (1) 2 yıl önce cevapladı

kaldirfim fakat kod istiyo destek istiyorum kaydelirken kullandigim mail adresinden cevap yazmamis istiyor mailimi biliyorun ama erisemiyorum yardim edebilir misiniz