instagram durduruldu hatası

hilaliri (1) 7 yıl önce sordu

'ınstangram durduldu hatası'' alıyorum   hesabımla baska telefonda gırdıgımde aynı sorun oluyor yine fakat kardesımın hesabını benım telefonumda girdim bir sorun olmadı   sorun nedir bilen varsa yardımcı olabilir mii????

Toplam 3 cevap

onurferhat54 (1) 7 yıl önce cevapladı

Bende de oldu

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Şu linkte @ismailsarp bilgi vermiş: Instagram durduruldu hatası nasıl çözülür?

Şu aralar genel olarak yaşanan bir sorun gibi görünüyor. Instagram güncellemelerini takip edin.

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

@hakan hocamın dediği gibi bu aralar çok sık bu hata ile karşılaşılmakta.Hatanın bazı hesaplarda yaşanmaması ve iPhone tarafında yaşanmaması sorunun telefon bazlı değil de Instagram Android uygulamasındaki bir pürüz yüzünden oluşabileceği durumunu düşündürüyor.Bu sebeple güncellemeleri takip etmekte yarar var.