Instagram e-posta adresimi unuttum

kullanici273218 (1) 6 yıl önce sordu

Instagram hesabımda kayıtlı e-posta adresimi unuttum. Ne yapmalıyım? Hesabımı nasıl geri alırım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Hesabınızı kalıcı olarak mı kapattınız yoksa dondurdunuz mu?

kullanici273218 6 yıl önce

Telefonumu formatliycaktim.sifremi de bilmiyordum facebbok la baglanti yapiyordum hep.ama yanlislikla facebook bağlantisini cikis yaptim.sonra bu instagrama bagli epostayi istedi.bende unutmustum eski epostami.instagramima giremiyorum

kullanici273218 6 yıl önce

Yanlislikla kapattim

omercik 6 yıl önce

Hesabında kayıtlı olan eposta adresini hatırlamıyorsunuz yani, doğru mu? @kullanici273218

kullanici273218 6 yıl önce

Evet doğru

omercik 6 yıl önce

Hesabınızda telefon numarası kayıtlı değilse, aynı zamanda Facebook hesabınızla da bağlı değilse ve eposta adresinize erişiminiz yoksa bu durumda hesabınızı geri almanız mümkün değil. Instagram'ın destek sayfasında böyle yazıyor. Sizin veya benim yapabileceğim bir şey yok maalesef. @kullanici273218

kullanici273218 6 yıl önce

Anladım

kullanici273218 6 yıl önce

Teşekür ederim

omercik 6 yıl önce

Facebook ile olan bağlantınızı kestiniz mi kesin olarak? Bir daha deneseniz @kullanici273218

omercik 6 yıl önce

E-posta adresinizi bir şekilde bulabiliriz belki. Size özelden yazdım, bakabilir misiniz? @kullanici273218

kullanici273218 6 yıl önce

Denedim maalesef olmuyor