Instagram e-postamı bilmiyorum, numaramı kullanmıyorum. Hesabımı nasıl kurtarırım?

okan44 (1) 4 yıl önce sordu

Birileri hesabımı büyük ihtimalle ele gecirdi ve ben hiçbir sey yapamıyorum geri almak istiyorum benim adıma hem kullanıyorlar hemde fotoğraflar var içinde numarayla e postayla kullanıcı adıyla giriş yapamıyorum acil yardımınızı bekliyorum ve son olarak kullanıcı adını yazarak yolluyorum e posta adresine Baska bi e posta adresine gidiyor

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

https://www.youtube.com/watch?v=zBZ4hmOwKnU Burada böyle bir videomuz vardı. Bunda anlattığım gibi Instagram'la iletişime geçebiliyor musun? Son çaremiz bu.