instagram eski gönderileri gösteriyor

Anonim (156) 1 yıl önce sordu

Birkaç saatir instagram bende sürekli eski gönderileri gösteriyor. Sayfayı yeniliyorum 2 hafta önce gönderilmiş olan gönderiler geliyor. Herkeste böyle mi yoksa sorun bende mi?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Evet şuanda (26 Mayıs 2022) instagramda sorun var. Bazen giriş yaparken hata veriyor "Şifreniz değişmiş olabilir" diyor.

Giriş yaptıktan sonrada instagramda eski gönderiler önünüze düşüyor.

Sorun genel görünüyor.  Beklemekkten başka yapabileceğiniz bir şey yok.

turan155 (9) 1 yıl önce cevapladı

genel sorun var