İnstagram Form Hatası

teslakph (1) 4 yıl önce sordu

İnstagramım dün saat akşam 5 civarı taklitten dolayı kapatıldı. Uygulama üzerinden itiraz formu doldurup göndere basınca form iletilmiyor bi hata oluştu diyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

https://hizliresim.com/dz2Evr

furkan7606 2 yıl önce

geri açıldı mı? açıldıysa nasıl açtığınızı söyleyebilir misiniz. benimki de taklitten kapandı

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Ünlü bir kişinin taklidini yaptıysan veya başkasının bir taklidini yaptıysan o zaman instagram hesabının kapatılması normal fakat senin ise ve sana ait resimler var ise kapatılması normal değil ama illaki bir hatan var ki instagram hesabını kapatmış. Eğer taklit ise hesabın daha açamazsın

teslakph (1) 4 yıl önce cevapladı

Hesap şahsımın hesabı, kendi resimlerim var taklitten kapandı. Form atamıyorum.

darkcrak 4 yıl önce

O zaman bilmiyorum ne yapacağını fazla anlamıyorum sosyal medya sorunlarından

teslakph 4 yıl önce

Form da gönderemiyorum

darkcrak 4 yıl önce

Sorun geçici ola bilir çünkü arada oluyor instagram'da böyle sorunlar @teslakph

teslakph 4 yıl önce

Yaklaşık 24 saat oldu ve çoğu kişi aylardır giremiyor muş

teslakph 4 yıl önce

Sitede anlayan birisi yokmu bu konuda?