Instagram gecerli e posta adresi girin hatası

esraesra (1) 7 yıl önce sordu

Instagrami normal bi sekilde kullaniyorum hic bi sorun yok fakat biyografi kismina biseyler yazip kaydetmek istedigimde ya da kullanıcı adimi degistirmek istedigimde kisacasi profil duzenleme kisminda düzenleme yapmak istedigimde geçerli e posta adresi girin hatası veriyor neden acaba

alattin 7 yıl önce

Başkalarına da faydaslı olması açıcınsan çözümü buraya da ekledim.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Profil bilgilerinde  E-mail yazan bölümde geçerli bir email adresi olup olmadıını kontrol edin. Eğer Email alanında farklı bir bilgi varsa bu sebepten e-posta adresi girin hatası alabilirsiniz.