Instagram giriş yaparken "üzgünüz, isteğinizle alakalı bir sorun oluştu" sorunu

aqil (1) 7 yıl önce sordu

Merhabalar.Ben instagrama giris yapamiyorum, kullanici adi ve sifre dogru, diyer telefonlardan ve internetden  sorunsuz giris yapiliyo.

Giris yapildiginda "üzgünüz isteğinizle alakalı bir sorun oluştu" yaziyor.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Farklı bir cihaz ile sorun yaşamadığınıza göre kullandığınız cihazdan kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz gibi görünüyor.Android telefon kullanıyorsanız; Ayarlar-->Uygulamalar-->Instagram yolunda Verileri ve Önbelleği temizleyerek tekrar deneyin.

iPhone ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin.