Instagram gizli profili görme mümkün mü?

rzgr (17) 5 yıl önce sordu

Instagram'da birini, takip etmedigi gizli bir sayfanın paylaşımına yorumlarda etiketlemiştim. Görebilme ihtimali var mı? Takip ettirmeden nasıl görmesini sağlayabilirim?

Instagram gizli hesap görme mümkün mü?

Instagram'da gizli hesabı görme imkanımız var mıdır?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Takip etmediğin gizli bir hesapta yapılan paylaşımı göremezsin. Gizli hesapta paylaşılanları takip etmeden görebilseydin hesabın gizli olmasınının ne manası kalırdı, değil mi?

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

@hakan hocamın dediği gibi Instagram gizli profili görme diye bir şey mümkün değil. İnternette gördüğünüz "instagram gizli profil görme, instagram gizli hesap görme.." adı altında hiçbir uygulamaya ve siteye güvenmeyin. Hepsi kesinlikle dolandırıcılık amaçlıdır.