Instagram gmail hesabımı hatırlamıyorum, nasıl giriş yaparım?

feyzae (1) 8 yıl önce sordu

Instagramı yeni yükledim ve giriş yaptım şifre yenilemişler sms ile yolla dıye bir şey cıkmıyor ve internet baglı gmail bilmiyorum ve gmaile şifre yolluyorlar ve ayrıca hesabımı bulmuyor, ne yapabilirim?

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Aşağıda bulunan bağlantıda anlatılan 3 adım dışında yapılabilecek herhangi bir işlem yok. Detaylı bir şekilde okuyarak adımları uygulayın.

Instagram şifremi unuttum. instagram şifremi nasıl öğrenirim?