Instagram gönderileri sessize almak mümkün mü?

nehir68 (86) 5 yıl önce sordu

Instagram'da hikayeleri sessize alabiliyorum ama gönderileri sessize alamıyorum. Instagram gönderileri sessize alma nasıl yapabilirim?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Intagram sessize alma özelliği gelecek ama henüz test aşamasında olduğunu biliyoruz. Şuan için instagram'da sessize alma diye bir şey yok.

nehir68 5 yıl önce

Hikayeleri sessize alabiliyoruz ama

omercik 5 yıl önce

Hikayeleri sessize alma var doğru. Gönderileri sessize alma yok. Yakında gelecek ama.. @nehir68

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Instagramda gönderileri görmek istemediğiniz kişiyi takipten çıkartmanız gerekir. Hem takip edeyim hem de gönderlerini görmeyeyim olmuyor. Facebook'ta bu mümkün ama Instagram'da böyle bir seçenek yok.

nehir68 5 yıl önce

Hikayeleri sessize alabiliyoruz ama

murat 5 yıl önce

@nehir68 hikayeleri alabiliyorsun ama gönderileri sessize alma özelliği yok. Birinde var diye diğerinde olacak diye bir şart yok. Instagram ne isterse o oluyor.