İnstagram görüldü yapmadan mesaj okuma nasıl yapılır?

bl4lev (790) 3 yıl önce sordu

İnstagram üzerinden direct bölümüne gelen mesajları görüldü yapmadan nasıl okuyabilirim?

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 3 yıl önce cevapladı

Merhaba, instagram görüldü yapmadan mesaj okumak yeni yöntemle mümkündür bunu başka özellikten yararlanarak yapacağız!

İnstagram görüldü yapmadan mesaj okuma nasıl yapılır?

İlk olarak ileti atan kişinin profiline girmemiz gerekiyor sonrasında sağ üste duran 3 nokta basıyoruz.

Ve kısıtla seçeneği çıkacaktır tıklıyoruz o kişiyi artık kısıtladık.

Daha sonra direct bölümüne girerek parmağımız ile yukardan aşağı çekerek yeniliyoruz ve iletiyi istek bölümüne düşmesini sağlıyoruz.

Ve direct bölümü üst köşesinde 1 istek şeklinde uyarı göreceksiniz tıklıyoruz o kişinin iletisi karşımızda açıyoruz ve okuyoruz görüldü gitmeden okuma işlemini gerçekleştirdik!

Tekrar cevap yazmak istediğinizde alt tarafta kısıtlama kaldır seçeneğine dokunun!

O kişi artık sizin çevrim içi olduğunuzu veya mesajlarını ne zaman okuduğunuzu göremeyecek.

İnternet kesmenize gerek kalmadan bu işlemi halledeceksiniz.

ses1842 3 yıl önce

Güzel yöntem :))