Instagram hareket durumu görünmüyor. Instagram hareket durumu sorunu

pervinhaciyev (1) 5 yıl önce sordu

iPhone 7 kullanıyorum. Hareket durumu özelliğini aktif etmeme rağmen Instagram Direct'te mesaj attığım kişilerin son görülme zamanını göremiyorum. Ayrıca başkaları da benim son görülme zamanımı göremiyor. Instagram hareket durumu sorununu nasıl çözerim?

Instagram hareket durumu görünmüyor ne yapmalıyım?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Görebilmen için öncelikle karşıdaki kişi kendindeki hareket durumunu göster özelliğini açmalı. Eğer açmazsa sen onunkini göremezsin o da seninkini göremez.

Ayrıca Instagram'ın hareket durumu gibi yeni özellikleri maalesef özellikle eski hesaplara gelmiş değil. Ben de hala yok mesela.

pervinhaciyev (1) 5 yıl önce cevapladı

Hic kimseni goremiyorum,acik olan kishilerdede gormuyorum,benim hesabim eski bir hesab

omercik 5 yıl önce

Eski hesaplarda böyle sorun var işte. Yeni bi hesap açabilirsin