Instagram hareketler bölümünde takipçiler gözükmüyor

enes3458 (1) 6 yıl önce sordu

Merhaba İnstagram hareketler bölümünde sen kısmında beni takip edenler gözükmüyor,satış sayfam mevcut ve beni takip ediyolar takipçi sayısı çoğalıyor ama hareketler girdim zaman orda istediğini kabul etti yazısı görünmüyor,sadece beğenş yorumlar düşüyor nedeni  ne olabilir ?

omercik 6 yıl önce

Sanırım aynı konuyu farklı hesaptan açmıştınız. Orada gerekli cevabı verdim.

enes3458 6 yıl önce

buraya herhangi bir konu açmadım cevabınız neydi ?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Instagram yeni takipçi bildirimi gelmiyor sorunu konusuna bakın. Orada belirttiğim şekilde sorun yaşıyor olabilirsiniz.